SEDLÁK INTERIER s.r.o.
K Herinku 370
251 01 Dobřejovice

 

Tel.: +420 224 217 449 
Mobil: +420 602 515 697
herian@sedlakinterier.cz

 

 

Otevírací doba:

Po - Pá       9:00 - 12:00  a  13:00 - 18:00
So, Ne        ZAVŘENO


Individuální termín návštěvy
je možný po předchozí domluvě.

 

Navštivte naše předváděcí a školící centrum odsavačů par v Dobřejovicích!

Předváděcí a školící centrum odsavačů je určeno nejen koncovým klientům ale i architektům a ostatním výrobcům a prodejcům kuchyní. Naleznete zde více než 30 různých modelů odsavačů par a varných desek Gutmann, Novy, Miele, Siemens a AEG. V případě odsavačů od klasických komínových, přes vestavné, až po různé varianty stropních odsavačů. Součástí expozice je také široký sortiment rychle se rozvíjejícího segmentu spodních štěrbinových odsavačů.
Na základě 25 let zkušeností Vám nabízíme návrh, posouzení a optimalizaci odtahové trasy odsavače par podle jmenovitého výkonu interního či externího motoru, včetně výpočtů protitlaku skutečné projektované délky odtahového potrubí se zohledněním reálných ztrát v systému.

Obchodním partnerům nabízíme možnost pravidelných odborných školení Gutmann a NOVY, včetně praktických ukázek spotřebičů a technologií. Součástí našich služeb je také možnost objednání oborné a kvalifikované montáže vybraného zařízení, včetně atypických realizací. Kromě samotných odsavačů disponujeme i potřebnými vzduchotechnickými prvky potrubních systémů, které jsou k dispozici skladem v různých průměrech a velikostech adekvátních k výkonu motoru.