Toužíte po kvalitní německé kuchyni, která odolá vrtkavým trendům stylů a designů? Představujeme vám kuchyně vyrobené s tradiční německou precizností a důrazem na detail a kvalitu - německé kuchyně s nadčasovým designem. Dbáme na to, aby naše kuchyně vyhovovaly vašim požadavkům, proto se specializujeme na návrhy a realizace kuchyní na míru.

Realizujeme kuchyně na míru od tradičních německých značek Poggenpohl, Eggersmann a Beeck Küchen. Nabízíme také výprodej luxusních kuchyní z expozic, díky kterým máte možnost získat kvalitní kuchyni za příznivou cenu. Zavítejte do kuchyňského studia Sedlák Interiér v Praze a podívejte se na, jak může vypadat vaše kuchyně snů.

Německé kuchyně Eggersmann: čisté linie

Luxusní kuchyně Eggersmann Luxusní kuchyně Eggersmann

Značka Eggersmann to je skloubení tradice německé značky kuchyní s inovativním myšlením. Kuchyně Eggersmann mají čitelný rukopis, poznáte je díky jejich jednoduchosti a čistým liniím. Samozřejmostí jsou kvalitní značkové materiály a kování. Buďte nároční, seznamte se s německými kuchyněmi Egggersmann.

Nejstarší značka kuchyní: luxusní Poggenpohl

Moderní kuchyně PoggenPohl Kuchyně PoggenPohl Porsche design

Vysoká úroveň zpracování a nejstarší značka kuchyní, to jsou německé kuchyně Poggenpohl. O úrovni luxusních kuchyní značky Poggenpohl svědčí řada ocenění včetně známé designové ceny Red Dot Design Award. Inspirujte se modely designových kuchyní Poggenpohl, které jsou nadčasové. Značka představila jako první bíle lakovaný nábytek či kuchyňský ostrůvek. 

S ohledem na přírodu: kuchyně Beeck Küchen

Designové kuchyně Beeck Küchen Designové kuchyně Beeck Küchen

Poznejte německé kuchyně Beeck Küchen, které vynikají širokým výběrem provedení, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Z čeho lze vybírat? Z melaminových povrchů, dřevěných dýh, masivního dřeva, lakovaných povrchů (matných či v lesku), polymatu, polyglossu, acryluxu, fólií či skleněných povrchů. Rozsáhlá je nabídka modulů kuchyňských skříněk. Také u německých kuchyní Beeck Küchen je možnost zakázkové výroby atypických skříněk. Samozřejmostí je, že skříňky jsou vybavovány nejkvalitnějším kováním od značkových výrobců Blum a Hettich.

 

Libí se vám modely německých kuchyní? Vytvořte z kuchyně místo, kde budete chtít trávit nejvíce svého času. Inspirujte se návrhy nadčasových kuchyní a zavítejte do kuchyňského studia Sedlák Interiér v Praze. Rádi si vámi zkonzultujeme vaše představy a zdarma vám vypracujeme grafický návrh kuchyně dle vašich přání. Tvoříme luxusní kuchyně pro náročné.