Obývací pokoj je nejdůležitější částí vašeho domova. Zde se setkává celá rodina, odehrávají se zde nejkrásnější chvíle, které si uchováváme ve svých vzpomínkách. Dejte svému obývacímu pokoji nové luxusní srdce, jaké si zaslouží. Ať už máte malý byt, vzdušný loft nebo prvorepublikovou vilu – luxusní sedací soupravy se hodí do každého z nich.

Váháte, zda si vybrat klasický nebo moderní model? A proč nemít obojí? Představujeme vám 3 značky luxusních sedacích souprav, které splní i ta nejnáročnější kritéria. Zamilujete si italskou eleganci či typicky německý smysl pro detaily? Přijďte si luxusní sedací soupravy vyzkoušet do našeho showroomu v Praze!

Luxus s tradicí – Leolux

luxusní sedací souprava Leolux Oscar sedací souprava Leolux Ponton

Leolux patří mezi výrobce nábytku s nejdelší tradicí v Evropě. Začínali již v roce 1934 v Holandsku a vyráběli nábytek výhradně ručně. Této tradici jsou věrni i dnes. V jejich kolekcích luxusních sedacích souprav nehledejte extravaganci. Designéři Leoluxu věří, že krása spočívá v jednoduchosti a propracovaných detailech. Přesvědčte se!

Německá preciznost – W .Schillig

 

sedací souprava W. Schillig Sedací souprava W. Schillig

Hledáte elegantní a kvalitní sedací soupravy, které ale odrážejí nejnovější trendy? Pak se musíte seznámit s nábytkem W. Schillig. Luxusní sedací soupravy této značky se vyrábí ručně s typickou německou precizností. Každý detail je pečlivě promyšlený a zpracovaný tak, aby se nová sedačka mohla stát takřka členem domácnosti.

Italská elegance – Polaris

Sedací souprava Polaris Sedací souprava Polaris

Italská značka Polaris je synonymum elegance již více než 40 let. Od svého vzniku spolupracuje Polaris se špičkovými designéry. Sedací soupravy se tak mohou chlubit jedinečným designem, propracovaným do nejmenších detailů. Sami designéři si vybírají prvotřídní tkaniny a kůži, ze kterých se pak ručně vyrábějí sedací soupravy, které v sobě spojují nadčasovou eleganci, komfort i pečlivé řemeslné zpracování.