Nechte si od nás naservírovat nabídku designových kuchyní na míru, které jsou určeny pro ty nejnáročnější zákazníky. Vytvoříme vám luxusní kuchyně německých značek Eggersmann, Poggenpohl a Beeck Küchen.

Vnímáte kuchyň, jako tepoucí srdce vašeho domova? Pak přijďte načerpat inspiraci pro svou moderní kuchyni do unikátního kuchyňského studia Sedlák Interier v Praze. Poznejte přínosy realizace kuchyní na míru a seznamte se s inovativními kuchyněmi značky Eggersmann, dech beroucí tradicí kuchyní Poggenpohl a kuchyněmi Beeck Küchen, vyrobenými s ohledem na ekologii.

Inovativní kuchyně značky Eggersmann

Luxusní kuchyně Eggersmann Luxusní kuchyně Eggersmann

Přijďte na chuť inovativním kuchyním německé značky Eggersmann v třech designových řadách Unique, Modern a Classic. Linie Unique je typická homogenitou ploch kuchyně a použitím žuly, kamene, dubové dýhy či černé břidlice, zatímco linie Modern potěší obdivovatele čistých linií, vysokého lesku i bezúchytkového provedení. Nesmí chybět ani klasická řada Classic, která se inspirovala přírodními materiály.

Luxusní kuchyně Poggenpohl

Moderní kuchyně PoggenPohl Kuchyně PoggenPohl Porsche design

Poggenpohl je nejstarší značkou kuchyní na světě a jako první představila bílé lakovaný nábytek či kuchyňský ostrůvek. Výjimečnost, nadčasová elegance a tradice se mísí v modelech značky Poggenpohl. Značka se prezentuje také unikátním modelem kuchyně v Porsche design, kterou si zamilují zejména páni se smyslem pro luxus.  

Impozantní kuchyně značky Beeck Küchen

Designové kuchyně Beeck Küchen Designové kuchyně Beeck Küchen

Značka Beeck Küchen se specializuje na širokou nabídku provedení a příznivé ceny, navíc splňují nejpřísnější ekologické normy EU. Modely kuchyní Beeck Küchen vás oslní čistými liniemi s prvky dubu, bílého melaminu a vysokého lesku. Vařte v luxusní kuchyni z dílny německé značky Beeck Küchen.

Průběh realizace kuchyní od Sedlák Interier je snadný, kontaktujte nás a my vás provedeme všemi kroky vedoucími k exkluzivní kuchyni na míru. V prvotní fázi vám zdarma vypracujeme grafický návrh kuchyně dle vašich představ. Vařte v nadčasových kuchyních od Sedlák Interier a dotkněte se luxusu.