Kuchyně je bezesporu tím nejdůležitějším, co budete zařizovat ve svém domě či bytě. To ona je tím příslovečným rodinným krbem. Pokud si nechcete vybírat z neosobní nabídky sektorových kuchyní a dbáte na kvalitu a design, doporučujeme nechat si vyrobit kuchyň na míru. To vyřeší i náročné či velmi specifické požadavky na vzhled nebo funkci kuchyně.

Kuchyně na míru dnes patří k naprostému standardu také u studia SEDLÁK INTERIÉR. Máte možnost výběru z široké palety barev, materiálů i provedení. To vše ve spolupráci s architektem, který vám poradí a přizpůsobí návrh vašim přáním i rozpočtu.

Návrh kuchyně na míru – základní studie a cena

V rámci základní studie vám vytvoříme grafický návrh nové kuchyně a spočítáme pro vás cenu nábytku i montáže. Návrh můžeme podle přání rozšířit o kuchyňské spotřebiče. Návrh kuchyně na míru pro vás zpracujeme zcela zdarma.

Návrh kuchyně na míru

Konečná vizualizace základního návrhu je prezentována na TV v našem showroomu v Praze, kde se můžete dále inspirovat. Vysvětlíme vám detaily návrhu a ukážeme příklady řešení či varianty provedení kuchyňského nábytku.

Věnujeme dostatek času na doladění detailů a konzultace. Jak se říká, Řím také nepostavili za den. Díky tomu ale získáte kuchyni snů. Poté, co společně doladíme návrh do posledního detailu, zařídíme pro vás realizaci kuchyně na míru.

Montáž kuchyně na míru Montáž kuchyně na míru

Autorský projekt kuchyně na míru

Autorský projekt kuchyně zpracovává konkrétní architekt. Jeho součástí je analýza vašich potřeb, požadavků a životního stylu, aby výsledkem byl návrh kuchyně na míru, která respektuje vaše představy jak z hlediska dispozice, materiálů a funkce kuchyně, tak z hlediska stylu navazujícího interiéru.

Zpracování projektu kuchyně na míru

Součástí návrhu kuchyně na míru je výkresová dokumentace kuchyňské sestavy (půdorys, rozměry, jednotlivé pohledy a barevné perspektivy, zakázkový list s cenami a instalační plány). Cena tohoto autorského projektu kuchyně na míru je 5.000 Kč, ale v případě realizace kuchyně naší firmou je cena projektu odečtena od celkové ceny díla.

Zajímají vás kuchyně na míru od SEDLÁK INTERIER? Podívejte se na ukázky autorských realizací kuchyní, návrhy můžete filtrovat dle jména konkrétního designera.

Proč si pořídit kuchyni na míru od Sedlák Interiér?

  • Navrhneme vhodné řešení přesně podle dispozic vašeho bytu
  • Kuchyně bude odpovídat vašemu životnímu stylu a představám
  • Kombinace materiálů a barevných variací dle vašich představ
  • Nadčasový design
  • Vizualizace zdarma
  • Pomůžeme s výběrem spotřebičů
  • Zajistíme veškerou montáž a instalaci
  • Luxusní kuchyně podle autorského návrhu

Přijďte se podívat na kuchyně na míru do našeho showroomu v Praze, ul. Vinohradská 365/10 nebo nás kontaktujte s požadavkem na tvorbu vaší vysněné kuchyně!

Inspirujte se kuchyněmi na míru od Sedlák Interiér: